Proč navštívit penzion Joštovka?

Jsme velmi oblíbený penzion v Jihlavě, přečtěte si proč tomu tak je.

Předně je to výborná geografická poloha. Ať už jedete z Prahy nebo Brna, Jihlavu nemůžete minout. Penzion Joštovka se nachází v centru města, ale současně je to ideální ubytování v soukromí. Historické centrum Jihlavy, konkrétně Masarykovo náměstí, je vzdáleno pouhých 100 metrů od penzionu = pár minut chůze. Sídlíme v tiché a diskrétní Joštově ulici, takže soukromí je zajištěno a do centra je to skutečně kousek. Navíc jsme velmi blízko jihlavské zoo (5 min chůze) a nákupního komplexu City Park Jihlava (3 min chůze), kde můžete navštívit třeba oblíbené kino Cinestar-3D. Vše je doslova po ruce. V letní sezóně můžete navštěvovat mnoho historických památek Jihlavy, nebo město Telč, které je na seznamu památek Unesco. Pokud nás navštívíte v zimě, máte možnost si parádně zalyžovat, lyžařské vleky jsou do několika km od penzionu. Zkrátka poloha ideální.

Jostovka_080

V penzionu se snažíme vytvářet příjemnou atmosféru, a to se nám daří díky vstřícnému jednání a službám na úrovni. Zvládneme v našich 8 pokojích, apartmánu a studiu ubytovat celkem až 16 návštěvníků. Pokoje v penzionu Joštovka máme vkusně zařízené, nechybí nic, co člověk běžně potřebuje. Záda vám budou hýčkat kvalitní matrace při relaxu u moderní lcd televize plné spousty satelitních kanálů. Přezůvky můžete klidně nechat doma, protože všude jsou čisté a vysáté koberce. Také na výběru nábytku jsme si dali záležet, všechen nábytek je vyrobený na míru, aby přesně zapadl do prostředí penzionu Joštovka. Obzvlášť povedeným kouskem je zábradlí, to nám na míru vyrobil známý umělecký kovář David Habermann. Celkově interiér působí útulně a je laděný do uklidňujících zelených tónů, které usnadní odpočinek a relaxaci. Pro vyšší bezpečnost jsou všude v penzionu protipožární dveře, které snad nikdy nebudou muset ukázat svou odolnost. Budujeme útulné rodinné prostředí,
ve kterém se nekouří. Kuřáci to u nás mají složitější, ale nikdo jim nebrání, aby vyběhli ven a uspokojili svou potřebu.

Jostovka_037

Jdeme s moderními trendy, takže je možné zaplatit platebními kartami. Už nemusíme hledat nejbližší bankomat (ideálně své banky), šustit bankovkami a cinkat drobnými. Zkrátka rychle a snadno u nás zaplatíte platebními kartami Visa, Maestro, Mastercard i American Express.

Hostů si velmi vážíme, proto jim poskytujeme několik praktických bezplatných služeb.

Většina návštěvníků v dnešní době přijíždí vozem a u některých penzionů naráží na problém, kam dát svého čtyřnohého miláčka. Někde dokonce musí za parkování platit. U nás se tento problém nekoná, je možno využít bezplatné parkování přímo před penzionem prostřednictvím tzv. prezidentských karet.

Další vychytávkou pro návštěvníky je wifi připojení zdarma. Ať už budete odpočívat po náročném výletu surfováním po webech, sledovat filmy, nebo řešit pracovní maily (což by se o dovolené pochopitelně nemělo),
vždy budete mít v dosahu stabilní wifi signál penzionu.
Jostovka_026
Velká paráda jsou snídaně. Nejen, že si výborně pochutnáte a skvěle se tak naladíte na celý den, ale také vám k snídani rádi a zcela zdarma uvaříme populární kávu Nespresso. Tím však snídaňové výhody nekončí. Pokud patříte mezi spáče, kteří si občas rádi přispí a propásnou snídani (proč ne, jste přece na dovolené), zabalíme vám snídani do balíčku, který si může kdykoliv a kdekoliv sníst. Třeba cestou na výlet.

Rádi u nás také přivítáme jak cizince (máme anglicky mluvící recepční), tak i rodiny s dětmi. Děti se mohou vyřádit v dětském koutku, který je přímo v penzionu také. Jestliže chcete přijet dříve během dne, než je obvyklé, samozřejmě to není problém. Stačí dát vědět a budeme s vaším dřívějším příjezdem počítat, pokoj již bude perfektně připraven.
Na konec se sluší zmínit, že máme pokoje již od 850Kč/noc.

Pokud nevěříte, prohlédněte si ceník pokojů.
Přijeďte, těšíme se na vás!