Přehled pokojů

Jednolůžkový pokoj economy – pokoj č. 3 a č. 6

Pokoj se nachází v prvním a druhém nadzemním patře. Jedná se o pokoj menších rozměrů, ideální pro nenáročného zákazníka. Doporučujeme pouze na jednu noc. Okna pokoje směřují do ulice. Pokoj se skládá z předsíňky, koupelny se sprchovým koutem, WC a ložnice.
Vybavení pokoje: psací stůl, postel, televize včetně satelitních programů, regulovatelné topení a wifi připojení k internetu. Pokoj neobsahuje šatní skříň. Velikost pokoje: 9,5 m2.

 

Jednolůžkový pokoj – pokoj č. 4

Pokoj se nachází v druhém nadzemním podlaží s okny směřujícími do dvora. Disponuje jedním lůžkem. Pokoj se skládá z předsíňky, koupelny se sprchovým koutem, WC a ložnice. Ke standartnímu vybavení pokoje patří: taburet, psací stůl, místo pro odkládání kufrů, postel, šatní skříň ,TV/SAT , ústřední topení (možná individuální regulace) a wifi připojení k internetu. Velikost pokoje: 19 m2.

 

Dvoulůžkový pokoj – pokoj č. 1 , 2, 5

Dvoulůžkové pokoje jsou rozmístěny v prvním nadzemním a druhém nadzemním patře. Pokoj č. 2 a č.5 směřují do ulice a pokoj č.1 je situován do dvora. Všechny pokoje obsahují manželské dvoulůžko bez možnosti rozdělení. Pokoje se skládají z předsíňky, ložnice a koupelny se sprchovým koutem a WC. Vybavení pokoje: taburet, místo pro odkládání zavazadel, psací stůl s úložným prostorem, regulovatelné topení, televize včetně satelitních programů a wifi připojení k internetu. Pokoj č. 1 má k dispozici šatní skříň v předsíňce . Velikosti pokojů: 21 m2, pokoj č.1 : 19 m2

 

Dvoulůžkový pokoj twin – pokoj č. 7

Dvoulůžkový pokoj twin je umístěn v podkroví a je směřován do dvora. Tento pokoj disponuje 2 oddělenými postelemi. Pokoj se skládá z předsíňky, ložnice a koupelny se sprchovým koutem a WC. K vybavení pokoje patří: twin postele, psací stůl, šatní skříň, regulovatelné topení, televize včetně satelitních programů a wifi připojení k internetu. Velikost pokoje : 22 m2.

 

Dvoulůžkový pokoj podkroví – pokoj č. 8

Dvoulůžkový pokoj číslo 8 je umístěn v podkroví penzionu. Okna směřují do ulice, ale z výšky jsou krásně vidět střechy domů. Je laděn do tmavšího dřeva a působí luxusnějším dojmem. Pokoj se skládá z předsíňky, koupelny s vanou a Wc a z ložnice. Vybavení pokoje: manželské dvoulůžko, psací stůl, šatní skříň, noční stolky, místo pro odložení kufrů, regulovatelné topení, rádio a televize včetně satelitních programů a wifi přiojení k internetu. Velikost pokoje: 20 m2

 

Apartman – pokoj č. 9

Apartman najdeme v přízemí penzionu. Okna směřují do ulice. Apartman se skládá z předsíňky, kuchyňského koutu, koupelny včetně sprchy a WC a společného obývacího pokoje s ložnicí. Vybavení pokoje: psací stůl, rozkládací sedací souprava , manželská postel, televize včetně satelitních programů, DVD, regulovatelné topení, 2 velké šatní skříně, menší skříň na ukládání drobností, jídelní stůl se 2 židlemi, závěsy, připojení wifi. Kuchyňský kout obsahuje: mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, lednici, dřez včetně tekoucí vody. Velikost pokoje: 42 m2.

 

Dlouhodobé ubytování – Studio

nabízíme k dlouhodobému ubytování. Studio je situováno v podkroví a skládá se z plně vybavené kuchyně, předsíňky, koupelny (WC, sprcha) a ložnice. Vybavení pokoje: psací stůl, křesla, konferenční stůl, manželské dvoulůžko, televize včetně satelitních programů, koberec, regulovatelné topení, velká šatní skříň. Kuchyň : nádobí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, dřez, sporák, pračka. Velikost pokoje je 38 m2.

Cena ubytování za měsíc včetně týdenního úklidu činí 8 000,- bez DPH.